UX Alive! - Smart Responsive Design Patterns & Front-End Techniques

Bölgenin en büyük UX konferansı UX Alive! 13-14 Mayıs tarihlerinde İstanbul'da düzenlenecek. Uber, facebook, medium.com gibi önemli firmaların tasarımlarından sorumlu kişilerin Türkiye'ye geldiği UX Alive'da, Frontend geliştiricileri ilgilendiren en önemli detay ise herkesin yakından takip ettiği Vitaly Friedman da workshop için Türkiye'ye geliyor.

Vitaly Friedman Workshop

Konferans kapsamında, Vitaly Friedman, yarım gün sürecek olan "Responsive Design Workflow and Strategies" atölyesini yapacak. Atölye içerisinde, etkili responsive tasarımlar süreçlerinin detaylarının yanı sıra, responsive tasarım yaparken ve responsive site hazırlarken kullanılabilecek araçlar ile izlenecek stratejilerden bahsedecek. Ayrıca, bazı tasarım problemlerini çözmede işe yarayacak akılcı yaklaşımlar ve tasarım paternlerinin örnekleri incelenecek.

İngilizce olarak yapılacak atölye çalışmasına katılmak için biletinizi Eventbrite'dan alabilirsiniz. Atölye detayları ve konferans hakkında detaylı bilgiyi UX Alive!'ın sitesinden edinebilirsiniz.