JS Ninjas - Free For All

Konferanstan daha etkileşimli, Meetup'tan daha sert etkinlik Free For All. Bir moderatör, birkaç anlatıcı, birçok konu, onlarca tartışmacı.

Free For All Spot

1 Ağustos Cumartesi günü, İstanbul Teknik Üniversitesi Maslak Teknokent ARI2 Konferans salonunda 10:00-17:00 saatleri arasında gerçekleşecek. Herkesin tek başına olacağı, takımsız çatışılacak Free For All'da katılımcılar sadece dinlemeyecek, aynı zamanda anlatacak, soracak, ters gidecekler. Moderatör'ün sözünün akan suları durdurması beklenirken, olası arbadede salonu kontrol altına alabilmek için biber gazı kullanılacak. Önlemlerin etkisiz kalması durumunda tahliye planları devreye girecek. Katılmak için herhangi bir ön koşulun bulunmadığı, paketlerinden boş çıkmayan etkinlik Free For All'da birbirinden sürpriz ödüller sizleri beklemiyor. Sizleri tek bekleyen, karşıt fikirler ve tartışması zevkli konular olacak, kaçırmayın!

Standartların dışında olan bu etkinliğe katılmak için Eventbrite'dan kayıt olabilirsiniz. Etkinlik hakkında detaylı bilgiyi Free For All'in sitesinden edinebilirsiniz.